anasayfa > grup şirketleri > aksa turizm

Aksa Turizm

Mirada Del Mar
Turizm sektöründe en iyiyi hedefleyen Kazancı Holding, Antalya’nın Kemer ilçesinin Göynük beldesinde Toros dağlarının Akdeniz’in masmavi suları ile birleştiği çam ormanları içinde yer alan 5 yıldızlı Mirada Del Mar Oteli ile ilk turizm yatırımını gerçekleştirmiştir.

Mimarisi ve çevre düzenlemesi ile dikkat çeken Mirada Del Mar, tamamı deniz, orman ve muhteşem bahçe manzaralı toplam 542 odası ile yaklaşık 109.000 m² alanda misafirlerini ağırlamaktadır. Akdeniz tazeliğinin öğünlük şovu biçiminde sunulan açık büfesi ve dünya mutfağından seçme lezzetlerin yer aldığı özenli A la carte restoranlarında misafirlere muhteşem lezzetler sunulmaktadır. Güneşin mavi ve yeşille birlikteliğinin yaşandığı Mirada Del Mar kısa sürede yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmez tatil yeri olmuştur.Mirada Del Lago
Aksa Turizm; 2006 yılında Kayseri iline bağlı Erciyes Tekir yaylası üzerinde bulunan 4 yıldızlı Mirada Del Lago ve 3 yıldızlı Mirada Del Monte otelleri ile kış sporları ve kış turizmini de kapsamına alarak, faaliyet alanını genişletmiştir. Havaalanına 28 km. uzaklıkta bulunan Mirada Del Lago, modern dizayn edilmiş 105 odası ile 264 yatak kapasitesine sahiptir. Telesiyej hizmeti sunulan 4 km. uzunluğundaki kayak pistlerine 300 m. uzaklıkta bulunan Mirada Del Lago’da ana restoran haricinde özel tatları deneyebileceğiniz A la carte restoran bulunmaktadır. Kayak dışında, ısıtılmış yüzme havuzu, sauna ve türk hamamı ile de misafirlerinin tüm beklentilerini karşılamaktadır.Mirada Del Mar ve Mirada Del Lago hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen www.miradahotels.com adresini ziyaret ediniz.